Questions? +1 508 990 78 98

Şenay Devi


Astrologer

Working Area

  • Astrology

Working Hours

  • Monday - Friday: 9:00 - 18:00
  • Saturday - Sunday: Only Appointment

Astrolog Şenay DEVİ

İstanbul ‘da doğdu. Profesyonel eğitimini ABD Kepler Koleji ve Dirah Akademi Uluslararası da tamamladı. Devi Uluslararası Vedik Astroloji Başkanı Guru Profesör Gary Gomes ve Türkiyede Vedik Astrolog Yücel Sügen’in öğretmen öğrencisi olup uluslararası çalışma ve araştırmalarına devam ediyor.

Batı, Çin, Ezoterik ve Hint Astrolojisi olan Devi 2007 yılında www.astrodeha.com internet sitesinde 2008 yılında ise AstrodehA Danışmanlık Merkezini kurdu .; ”Hint Felsefesi üzerine” Doktorasını yapmıştır. 1 Aralık 2016 da Pandit Dr.David Frawleyin kurucusu ve başkanı olduğu Vedik Araştırmaları Amerikan Enstitüsünde Ayurvedik Astroloji üzerine 300 kişi eğitim çalışması başarı ile tamamlayan Dr. Astrolog Şenay Devi uzmanlık alanlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Büyük Uluslararası Astroloji Okulu okulunun da kurucularındandır. 2008 yılında bu yana profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmaya devam eden Devi Washington’da bulunan Kepler Kolaj Türkiye bölüm başkanı olarak Batı ve Hint Astrolojisi eğitimli devam etmekte.

Kitapları: Temel Astroloji, Ay burcu mucizesi, Aşktroloji, Türk Medeniyetlerinde Astroloji Astronomi ve Müneccimbaşılık Tarihi. 

Web sitesi: www.astrodeha.com

Twitter: @AstrodehA

İnstagram: @astrodeha

E-posta: astrodeha@gmail.com

Üyesi olduğu Uluslararası Astroloji birlikleri:

AA İngiltere Astroloji Derneği " Büyük Britanya’nın Astrolojik * Derneği "

* ISAR " Uluslararası Astrolojik Araştırmalar Derneği "

* NCGR " Geocosmic Araştırmaları Ulusal Konseyi "

* CVA " Vedik Astroloji Konseyi " Dünya Vedic Astroloji Konseyi.

İlgilendiği Sporlar: Dünya Şampiyonu Milli Boksörler Serkan Tatar ve Profesyonel Milli boksör Gülsüm Tatar ile boks çalışmalarını sürdürmektedir. Boks sporunun önemine dikkat çekecek için etkinlikler düzenleyerek, Kızların önünde olmak üzere tüm hemcinslerini boks sporunu yapmaları için teşvik edilmektedir.

If you Have Any Questions Call Us On +1 508 990 78 98