Questions? +1 508 990 78 98

Suat Acar


Medikal Astroloji TIP

Working Area

  • Medikal Astroloji TIP

Working Hours

  • Monday - Friday: 9:00 - 18:00
  • Saturday - Sunday: Only Appointment

Klasik öğrenimin ardından tıp fakültesini Diyarbakır Dicle Üniversitesi’nde okuduktan sonra aynı üniversitede Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon branşında ihtisasını tamamlayarak Anadoluda çeşitli devlet hastanelerinde uzman hekim olarak görev aldı.

Evrenin gizemi konusundaki kişisel merakı nedeniyle, edebiyat sahnesinde şimdilik iki roman ile yerini almış durumda. İlk romanı, efsane bir figür olan Lydia son kralı Karun’u anlatır. İkinci romanı olan”Bekleyesen Diyarbekir”de, tılsımlarla donatılan bir kurguyla, tarihin harmanlandığı bir taşra macerasını konu edinmiştir.

2015 yılı öğrenim sezonunda değerli astrolog Şenay Yangel ile birlikte, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi öğrencileri için belirlenen seçmeli ders müfredatı uyarınca, katılanlara ”Tıp ve Astroloji” adlı bir sunum gerçekleştirmiş olup bu, modern Türk tıp eğitimi açısından bir ilktir.

Kadim astroloji sanatının tıp pratiğinde hak ettiği yeri alabilmesi konusunda Hipokrat’ın:“Astroloji bilmeyen bir doktorun kendisine doktor demeye hakkı yoktur” sözünü düstur edinerek çalışmalarını bu çatı altında sürdürmeye devam etmektedir.

If you Have Any Questions Call Us On +1 508 990 78 98